SEKCJA 3: NAUKA POPRZEZ PRAKTYKĘ

WARSZTATY ŻYWIENIOWO-KULINARNE

photo-1466027575040-12134f1397fa
photo-1507927873492-d0f03092eed7

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany takimi warsztatami, zbierz grupę osób i się do mnie odezwij – wtedy wspólnie poszukamy miejsca i zorganizujemy taki warsztat.

Jeśli jesteś właścicielem placówki/restauracji, w której chcesz przeprowadzić taki warsztat – napisz lub zadzwoń.

Moją pasją od dziecka jest gotowanie. Od lat, z wielkim sukcesem i pasją wymyślam przepisy, które wykorzystuję zarówno w życiu codziennym, jak i dietach przepisywanych Pacjentom.

Bardzo lubię dzielić się tą wiedzą i umiejętnościami z innymi, stąd też pomysł na takie warsztaty. Miałam już przyjemność prowadzić kilka – cieszyły się one dużym sukcesem i zadowoleniem Uczestników.

Jak wyglądają warsztaty?

Zawsze składają się one z 2 części: teoretycznej i praktycznej.

Część teoretyczna to wykład na dany temat realizowany później w praktyce (np. Zdrowe alternatywy cukru i zdrowe słodycze). Po wykładzie zawsze jest czas na dyskusję i omówienie tematów, które interesują Uczestników.

Część praktyczna odbywa się w kuchni:

  • Uczestnicy dzielą się na grupy,
  • tłumaczę co będziemy robić i w jaki sposób, za pomocą jakich narzędzi, ile czasu nam to zajmie,
  • każda grupa dostaje przepis i/lub listę zadań,
  • w momentach czekania np. aż potrawa się upiecze, kontynuujemy dyskusję na temat przewodni i/lub na inne tematy żywieniowe,
  • wspólnie degustujemy stworzone pyszności.

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany takimi warsztatami, zbierz grupę osób i się do mnie odezwij – wtedy wspólnie poszukamy miejsca i zorganizujemy taki warsztat.

Jeśli jesteś właścicielem placówki/restauracji, w której chcesz przeprowadzić taki warsztat – napisz lub zadzwoń.

Mam na imię Dominika - jestem dietetykiem  i kocham swoją pracę! Fascynują mnie substancje bioaktywne naturalnie występujące w pokarmach roślinnych  - mają potencjał leczniczy, prewencyjny i poprawiający jakość życia! Moją największą pasją jest gotowanie, zaraz obok kręcenia domowych kosmetyków, farbowania włosów henną, zgłębiania i poszerzania świadomości oraz muzykoterapii instrumentami archaicznymi

Cześć, dobrze że tu jesteś!

Mam na imię Dominika – jestem dietetykiem  i kocham swoją pracę! Fascynują mnie substancje bioaktywne naturalnie występujące w pokarmach roślinnych – mają potencjał leczniczy, prewencyjny i poprawiający jakość życia! Moją największą pasją jest gotowanie, zaraz obok kręcenia domowych kosmetyków, farbowania włosów henną, zgłębiania i poszerzania świadomości oraz muzykoterapii instrumentami archaicznymi <3 Uwielbiam przebywać wśród natury i czerpać z niej moc do działania! Kliknij, aby dowiedzieć się o mnie więcej.

Umów się ze mną na bezpłatną 15-minutową konsultację Skype lub telefoniczną 

KONTAKT

  • slajd5-min
  • slajd3-min
  • slajd4-min