SEKCJA 1: ZDROWY STYL ŻYCIA I HARMONIA

ODCHUDZANIE

photo-1488309991904-949ac5e75d96-min

Błędne koło stosowania jałowych „diet”, po których z poczuciem ulgi wracasz do „normalności” jest męczące i zbędne. Jeśli chcesz schudnąć w zdrowy i zrównoważony oraz pyszny sposób – ja Ci pomogę!

Znasz przysłowie “w zdrowym ciele zdrowy duch”? Ja jestem zwolenniczką odwróconej jego wersji, która mówi, że tylko gdy duch jest zdrowy, a więc gdy wewnątrz panuje harmonia, wówczas ciało jest zdrowe. Ciało, które cierpi na nadmiar kilogramów tak naprawdę jest wprowadzone w stan braku równowagi. Gdy odpowiednio je odżywisz i zadbasz o sferę emocjonalną, utrata wagi będzie jedynie efektem ubocznym.

Znasz przysłowie “w zdrowym ciele zdrowy duch”? Ja jestem zwolenniczką odwróconej jego wersji, która mówi, że tylko gdy duch jest zdrowy, a więc gdy wewnątrz panuje harmonia, wówczas ciało jest zdrowe. Ciało, które cierpi na nadmiar kilogramów tak naprawdę jest wprowadzone w stan braku równowagi. Gdy odpowiednio je odżywisz i zadbasz o sferę emocjonalną, utrata wagi będzie jedynie efektem ubocznym.

Moją misją jest uświadomienie Tobie, że odchudzanie wcale NIE polega na jedzeniu typowo „dietetycznych” potraw, bo zdrowe gotowanie nie ma nic wspólnego z jałowym smakiem.  Moją pasją jest gotowanie – to jest pasja, którą odkryłam jeszcze gdy byłam dzieckiem. Sama na własnej skórze testuję przepisy, które wymyślam, a potem dzielę się nimi z ludźmi, którzy tego potrzebują.

Wiem co mówię nie tylko od strony teoretyka i praktyka z doświadczeniem, ale i od strony kobiety, która ma za sobą wygraną walkę z zaburzeniami odżywiania. <3 O mojej historii z anoreksją oraz mojej nauce akceptacji siebie przeczytasz w tym poście (klik).

Skończ z tą pułapką mieszanki bezradności i sztucznej kontroli swojego życia za pomocą dziwacznych restrykcji w odżywianiu, wymieszanych z porażającym wręcz poczuciem winy. Weź w końcu sprawę w swoje ręce!

JAK WYGLĄDA ODCHUDZANIE ZE MNĄ?

  • nauczę Cię zdrowych nawyków, które stopniowo będziesz wcielać w życie,
  • podsunę Ci zdrowe zamienniki, które pozwolą Ci dostosowywać dietę pod swój gust i kubki smakowe,
  • popracujemy nad Twoją harmonią wewnętrzną i głębszym podejściem do problemów z wagą ciała, dzięki czemu efekt będzie wielowymiarowy,
  • dietę tworzę zawsze indywidualnie, w oparciu o szczegółowy Wywiad żywieniowo-medyczny oraz Twój Dzienniczek diety i emocji, dzięki czemu jest ona stworzona specjalnie dla Ciebie i dopasowana do Twoich potrzeb,
  • dieta jest bardzo sycąca a porcje są naprawdę duże – dzięki temu nie będzie „poczucia głodu i krzywdy”,
  • jeśli kochasz słodycze – nie martw się. W diecie będą zdrowe wersje słodkości, które są pyszne i wcale nie smakują „dietetycznie”.
photo-1518779578993-ec3579fee39f-min

Czy wiesz że…

moja praca dyplomowa miała tytuł “Metody bioaktywnej terapii wspomagającej odchudzanie”?

Jeśli nie masz możliwości się ze mną spotkać, to się nie martw! Usługę wykonuję również w trybie on-linegdzie będziemy się widzieć przez Skype lub inną formę wideorozmowy.

PRZYDATNE LINKI

Zapoznaj się z nimi, zanim się do mnie odezwiesz – to znacząco ułatwi sprawę.

CENNIK

Pełny cennik usług oferowanych przez poradnię dietetyczno-warsztatową Roślinna Moc.

PIERWSZA WIZYTA I WIZYTY KONTROLNE

Kompendium wiedzy. Zobacz, jak przebiegają spotkania i jak się do nich przygotować.

GRAFIK WIZYT I KONSULTACJI

Kliknij, aby zapoznać się z dostępnymi i zajętymi terminami wizyt, konsultacji oraz lekcji gotowania.

Mam na imię Dominika - jestem dietetykiem  i kocham swoją pracę! Fascynują mnie substancje bioaktywne naturalnie występujące w pokarmach roślinnych  - mają potencjał leczniczy, prewencyjny i poprawiający jakość życia! Moją największą pasją jest gotowanie, zaraz obok kręcenia domowych kosmetyków, farbowania włosów henną, zgłębiania i poszerzania świadomości oraz muzykoterapii instrumentami archaicznymi

Cześć, dobrze że tu jesteś!

Mam na imię Dominika – jestem dietetykiem  i kocham swoją pracę! Fascynują mnie substancje bioaktywne naturalnie występujące w pokarmach roślinnych – mają potencjał leczniczy, prewencyjny i poprawiający jakość życia! Moją największą pasją jest gotowanie, zaraz obok kręcenia domowych kosmetyków, farbowania włosów henną, zgłębiania i poszerzania świadomości oraz muzykoterapii instrumentami archaicznymi <3 Uwielbiam przebywać wśród natury i czerpać z niej moc do działania! Kliknij, aby dowiedzieć się o mnie więcej.

Umów się ze mną na bezpłatną 15-minutową konsultację Skype lub telefoniczną 

KONTAKT

PORADNIA DIETETYCZNO-
WARSZTATOWA