Poradnia dietetyczno-
warsztatowa

 wybierz usługę dostosowaną do Twoich potrzeb 

roslinna_moc_14_new-min

Usługi poradni dostępne są w następujących formach:

Stacjonarnej i mobilnej

Spotkania w gabinecie, plenerowe lub u Ciebie w domu – w obrębie Kielc i okolic.

On-line

Porady dietetyczne w trybie on-line są najwygodniejsze, bo dzieją się w zaciszu Twojego domu. “Spotkamy” się on-line poprzez wideorozmowę lub rozmowę telefoniczną, a cała procedura będzie taka sama, jak w przypadku usługi “na żywo”! Nie dotyczy usług z sekcji “Nauka poprzez praktykę”. Kliknij, aby poznać więcej szczegółów.

SEKCJA 01:

ZDROWY STYL ŻYCIA I HARMONIA

Właściwe odżywianie ma moc wspierania Twojego samopoczucia, energii, optymalnej sylwetki i budowania harmonii wewnętrznej.

Pomocne jest dobranie i wkomponowanie odpowiednich pokarmów roślinnych – warzyw, owoców i ziół, które zawierają substancje bioaktywne wycelowane w Twoje potrzeby.

Wegetarianie i weganie

Roślinne wsparcie z poszanowaniem Natury – znam je zarówno od strony teoretyka, jak i praktyka. 

Odchudzanie

Stosowanie “diet cud” jest męczące i zbędne. Paradoksalnie, przeżywałam to na własnej skórze. Pozwól mi pomóc Ci raz na zawsze!

Zdrowe odżywianie

Pokażę Ci, że zdrowe odżywianie jest naprawdę prostsze, niż może Ci się to wydawać. Wystarczy wcielić w życie kilka banalnych zasad!

Żywienie w sporcie

Uprawiasz sport rekreacyjnie? A może zależy Ci na konkretnych wynikach? Moją rolą jest pomoc Tobie w ich osiągnięciu bez suplementów.

SEKCJA 02:

DIETA DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Są sytuacje energetyczno-zdrowotne, które wymagają bardziej konkretnych,  specyficznych i zaawansowanych zabiegów żywieniowych. Na szczęście właściwe odżywianie ma potencjał leczniczy.

Pokarmy roślinne bogate są w związki bioaktywne o potencjale leczniczym i normalizującym.

Dietoterapia w chorobach

Nietolerancje pokarmowe, przewlekłe infekcje, choroby autoimmunologiczne, czy inne zaburzenia zdrowotne? Rośliny mają olbrzymi potencjał leczniczy. Mądrze zaplanowana dieta, wraz z pracą nad emocjami, to klucz do wyprowadzenia z ciała większości chorób i dolegliwości!

Ciąża i dzieci

Ciąża jest szczególnym i wspaniałym czasem, w którym masz ogromny wpływ na wzrost i rozwój dziecka. Warto się o to zatroszczyć jeszcze przed zajściem w ciążę – zmienić nawyki żywieniowe Twoje i partnera oraz Wasz styl życia. Stan Twojego organizmu (a także organizmu Ojca) wpływa na tzw. programowanie żywieniowe.

Poprawa płodności i dietoterapia niepłodności

Niepłodność, czyli staranie się o dziecko od przynajmniej roku, przy 3-4 stosunkach tygodniowo bez stosowania antykoncepcji jest frustrująca, ale z powodzeniem można ją leczyć dietetycznie – jest odwracalna!

SEKCJA 03:

NAUKA POPRZEZ PRAKTYKĘ

Czasami nawet największe wsparcie i najlepiej napisana dieta nie są wystarczające. Dzieje się tak, gdy Twoją pasją zdecydowanie NIE JEST gotowanie i po prostu potrzebujesz czegoś więcej.

Jestem tu, aby Ci pomóc!

Wspólne zakupy spożywcze

Masz gęsią skórkę na myśl o długim chodzeniu między sklepowymi półkami? Jesteś zagubiona podczas wybierania zdrowych i nieprzetworzonych produktów spożywczych? Wobec tego dobrze trafiłaś! Zakupy spożywcze przestaną być dla Ciebie wyzwaniem!

Indywidualne lekcje gotowania

Masz kłopoty z odnalezieniem się w zdrowym gotowaniu lub chcesz się nauczyć zdrowego odżywiania poprzez praktykę? A może masz ochotę doszkolić się w gotowaniu pod okiem pasjonatki z doświadczeniem? Oferuję warsztatowe spotkanie u Ciebie w kuchni, podczas którego zrealizujemy wybrany temat i/lub grupę tematów dietetycznych.

Warsztaty żywieniowo-kulinarne

Moją pasją od dziecka jest gotowanie. Od lat, z wielkim sukcesem i pasją wymyślam przepisy, które wykorzystuję zarówno w życiu codziennym, jak i dietach przepisywanych Pacjentom. Bardzo lubię dzielić się tą wiedzą i umiejętnościami z innymi, stąd też pomysł na takie warsztaty.

PRZED WIZYTĄ

wszystkie niezbędne szczegóły w pigułce

Pierwsza wizyta i wizyty kontrolne

Kompendium wiedzy. Zobacz, jak przebiegają spotkania i jak się do nich przygotować.

Analiza składu ciała

Używam analizatora InBody120. Przeczytaj, jak wygląda pomiar i jak się do niego przygotować. Poznaj przeciwwskazania.

Cennik

Pełny cennik usług oferowanych przez poradnię dietetyczno-warsztatową Roślinna Moc.

Mam na imię Dominika - jestem dietetykiem  i kocham swoją pracę! Fascynują mnie substancje bioaktywne naturalnie występujące w pokarmach roślinnych  - mają potencjał leczniczy, prewencyjny i poprawiający jakość życia! Moją największą pasją jest gotowanie, zaraz obok kręcenia domowych kosmetyków, farbowania włosów henną, zgłębiania i poszerzania świadomości oraz muzykoterapii instrumentami archaicznymi

Cześć, dobrze że tu jesteś!

Mam na imię Dominika – jestem dietetykiem  i kocham swoją pracę! Fascynują mnie substancje bioaktywne naturalnie występujące w pokarmach roślinnych – mają potencjał leczniczy, prewencyjny i poprawiający jakość życia! Moją największą pasją jest gotowanie, zaraz obok kręcenia domowych kosmetyków, farbowania włosów henną, zgłębiania i poszerzania świadomości oraz muzykoterapii instrumentami archaicznymi <3 Uwielbiam przebywać wśród natury i czerpać z niej moc do działania! Kliknij, aby dowiedzieć się o mnie więcej.

Umów się ze mną na bezpłatną 15-minutową konsultację Skype lub telefoniczną ❤️ 

Kontakt